Saturday, November 15, 2014

Rimmel London Wake Me Up Concealer | İlk İzlenim

  Merhaba kızlar!! Uzuuun süredir yazmıyorum farkındayım, ama çoook özledim ^^ 
Okulumdaki iki haftalık sınavlarım ( ölüm haftası :P ) bittiğine göre artık bende rahatça yazabilirim!! 
  Geçenlerde kendi kullandığım göz altı kapatıcım bittiği için hemen gidip yenisini aldım daha öncede Youtube beauty guru'lardan çok duyduğum bir concealerdı bu o yüzden hemen denedim ve sizlerle paylaşmak istedim!

 
     

  Öncelikle söylemeden geçemeyeceğim, eğer ışıltı sevmiyorsanız bu size göre değil. Çünkü göz altıma uyguladığımda içinde hafif ışıltı olduğunu farkettim ama öyle aşkrı pırıl pırıl değil. Bende ışıltı sevmem fakat bundaki beni rahatsız etmedi.
  Ufak bir uygulama bile o iki haftalık sınav yorgunu göz altlarımı kapatmaya yetti o yüzden kapatıcılık konusunda çok beğendimi rahatça söyleyebilirim.

     


 Uygulama ucu bu şekilde olduğu için göz altlarıma rahatça uygulayabiliyorum ve ürün boşa gitmemiş oluyor. Fakat, kendimi her iyi cümlenin sonuna bir fakat koymuşum gibi hissettim :D , sivilcelerin üzerine uygularken elime sürüp parmağımla uygulamayı daha uygun gördüm böylece oradaki mikroplar ürüne bulaşmamış oluyor sağlık açısından da daha yararlı.


     

  
  Çok aşırı sıvı bir yapısı veya çok aşırı kuru bir yapısı yok. Tam olarak anlatabildim mi bilemiyorum ama..
Göz altlarımda bir kurulul yaratmadı ki benim yüzümde aşırı kuru bir cilt değil o yüzden bu konuda kuru ciltler için uygun mu tam bilemiyorum. 

  Hafif ışıltısına rağmen ben ilk uygulamamda bu üründen olduça memnun kaldım. Fiyat- kalite konusunda da oldukça iyi olduğunu düşünüyorum.
  
  Umarım sizin aklınızda da bu ürün hakkında biraz da olsa fikir edindirebilmişimdir! Herkese mutlu cumartesileeerrr!! ^^

  xoxo BeggyBoo

No comments :

Post a Comment