Friday, November 7, 2014

Blogger ile 2. Ay!!

  Bir blog yazarı olarak 2. Ayım geçti hatta 3. Ay olmasına çoook az kaldı!! Gerçekten bu iki ay o kadar güzeldi ki benim için! Bir  blog açmak hayatımda verdiğim çok sorumluluklar gerektiren yine de en güzel kararlardan biriydi.  İyi ki açmışım! İyi ki sizler için bir şeyler yazabiliyorum. Hem sizler için hem de kendim için. 
  İnsanın bir şeyler paylaşması veya bir şeylerle meşgul olması, sevdiği bir şeylerle, o kadar güzel bir şey ki! 2 ayda 1200 görüntülenme oldu! Evet, biliyorum belki bu sayı bir hiç gibi çoğu kişi fakat, benim için yinede mutluluk nedeni. Eğer bloguma giripte yardımcı olabildiğim bir kişi bile varsa ne mutlu benim için!
  Belki blog yazısı yazarken zor anlar yaşadım, hiçbiri yeterince iyi gelmedi belki fikirler tükendi belki bırakmak istedim ama bırakmadığım için çok minnettarım. Küçüklüğümden beri yazı yazar günlük tutarım ve bu blog bana o kadar iyi geliyor ki anlatamam size. 
  18 Ağustos'ta blogumu açıp ilk yazımı paylaşmıştım hatırlarsanız, 

     


  Kendimi tanıtmak için bir Tag yazısı yazmıştım. O zamandan beri ne kadar şeyler oldu ne kadar yazı yazdım... Bloguma bir girip göz atmakla bile beni ne kadar mutlu ediyorsunuz anlatamam bile.
  Hepinize çoook çok teşekkür ederim, umarım daha güzel yazılarda görüşürüz. Abone olmayı unutmayın!

Not: Şuan okulda çoook yoğun bir sınav haftasında olduğum için bir şeyler yazıpta paylaşamıyorum ama kısa zaman sonra çoook güzel yazılar gelicek!!

 xoxo BeggyBoo

2 comments :

  1. Bloğunuz hayırlı olsun. Umarım uzun yıllar yazmaya devam edersiniz. Ben de bloğuma bekliyorum sizi. Sevgiler. :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Teşekkür ederim canim, bende umarım uzuun süre devam ederim, çünkü gerçekten severek yapıyorum. Bloguna baktim, çook beğendim, takipteyim ;) ^^

      Delete