Tuesday, August 19, 2014

The Balm Ürünleri İncelemesi ❤️

   Merhaba!!
 Bugün ingilizce blogumda yaptığım The Balm ürünleri incelemesini sizlerlede paylaşmaya karar verdim!
Eğer ingilizce blogumdan devam etmek isterseniz, www.beggyboo.blogspot.com.tr linkinden ulaşabilirsiniz :))
Evet, bu ürünleri bir yılı aşkındır kullanıyorum! Eğer sizde kullanıyorsanız veya almayı düşünüp emin olamadıysanız umarım size yardımı dokunur.

      


1- The BalmShelter
  Renkli nemlendirici olarak da geçiyor. Maalesef ki bu ürün hakkındaki düşüncelerimi tam anlamıyla yazamayacağım, çünkü hepimiz biliyoruz ki indirim günlerinde watsons, gratis, sephora tıklım tıklım oluyor, bende öyle bi günde gidip aldım ve aceleyle benden bir kaç ton koyu bi renk almışım.
Ama yinede yüzümde sizin için denedim, kapatıcılığı mükemmel değil zaten bi fondöten gibi olmasını beklemiyordum da. Ama cilde hoş bir ışıltı veriyor ve eğer okul gibi daha az makyaj gerektiren yerler için bir şey arıyorsanız, denemelisiniz!

                      

2- SexyMama
  Tam 1 yıldır severek kullandığım transparan pudra! Transparan olup da ne çok hayalet gibi bir görüntü ne de çok katı bi görüntü vermemesi, her renk cilt için kullanılabilmesi de ayrı bir güzelliği! Kullandıktan sonra yüzünüzde yumuşacık bir his bırakıyor ve kalıcılığı da 4-5 saatte bir tekrar uygulayınca gayet iyi. The Balm'ın en sevdiğim ürünü diyebilirim.

                     

3- Bahama Mama
 Bir aralar YouTube'da herkesin konuştuğu bronzer. Cildiniz ne renk olursa olsun sizd tam bir sanki egzotik bir yere gidipte bronzlaşmış havası veriyor :D ayrıca kabının ne kadar şirin olduğunu söylemeden geçemem :) arkada egzotik bir alan ve önde de Bahama Mama =^.^= 

       

4- ima good kisser
  Pembe içinde ışıltı bulunduran bir ruj. The balm'ın ruj renk çeşitlerinin bu kadar az olması üzücü. Ruju kullandığımda dudaklarımı biraz kurutuyor gibi bir hisse kapılıyorum, bilmiyorum sadece bende mi oluyor. Ama rengi gayet güzel bir renk, pigmentli. 

       


  Umarım size bir faydası dokunmuştur! Eğer incelememi istediğiniz herhangi bir ürün olursa, yorum bırakmaktan çekinmeyin ^^

 ^^BeggyBoo
 

No comments :

Post a Comment